אופטיקל אדוונס | בדיקת עיניים לרשיון נהיגה | בדיקת ראייה לרישיון נהיגה
חברתנו מתמחה בבריאות העין ושיפור הראייה בשיטות המתקדמות ביותר. אנו מבצעים במקום בדיקת עיניים לרשיון נהיגה. למידע נוסף היכנסו.
504
rtl,page-template-default,page,page-id-504,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,qode_popup_menu_text_scaledown,footer_responsive_adv,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-10.1,wpb-js-composer js-comp-ver-5.0.1,vc_responsive
 

בדיקת עיניים לרשיון נהיגה

הוצאת רשיון נהיגה על רכב או אופנוע דורשת, באופן טבעי, בדיקת ראייה לרישיון נהיגה. כדי בדיקת ראייה לרישיון נהיגהשאדם יעלה על הכביש ולא יסכן את עצמו ואחרים, צריך לדעת שהוא רואה בצורה מספיק טובה את כל האתגרים שעומדים בפניו בדרך. בדיקת הראייה לא יכולה להיות שטחית ולא מקצועית, אלא בדיקה מקיפה על ידי מכשור מתקדם ואיכותי.

כאשר רוצים לבצע בדיקת עיניים לרשיון נהיגה יש ללכת למקומות מורשים על ידי משרד התחבורה, ורק שם לקבל את התמונה המלאה. בדיקת ראייה לרישיון נהיגה נעשית באמצעות מכשיר שבודק את היכולת שלנו לראות מקרוב, מרחוק ובצורה היקפית. ראשית, נדרשים הנבחנים להדגים את כישורי הראיה הרחוקה שלהם. הם צריכים לזהות אותיות ומספרים בגדלים שונים וכן לזהות צורות וצלליות. לאחר מכן, נבדקת גם הראייה ההיקפית ויכולת התגובה, ורק אז ניתן לקבל את האישור המיוחל שיאפשר לגשת לטסט.

בדיקת ראייה לרישיון נהיגה היא הכרח והיא מאפשרת רק לאנשים ראויים לעלות על הכביש. בדיקת עיניים לרשיון נהיגה אינה יכולה להיעשות בכל מקום ונדרש שהיא תעשה במקום עם המכשור המתאים. לאחר הבדיקה, אנשים גם מגלים אם יש להם בעיות ראייה, או האם המספר שלהם עלה מאז המבחן האחרון. חשוב לבצע את המבחן באופן תקופתי, ולא רק לפני קבלת רישיון, גם כדי לדעת מה מצבכם מבחינה בריאותית.

בדיקה איכותית

במרבית המקומות שמבצעים בדיקת ראייה לרישיון נהיגה, ניתן גם לבצע קנייה של משקפי ראייה מתאימים. מבצע הבדיקה יוכל להתאים לכם את המשקפיים האידיאליים עבורכם באופן ספציפי, בהתאם לתוצאות הבדיקה שהרגע ערכתם. בנוסף, אפשר גם לקנות משקפי שמש איכותיים, ולהתאים גם להם עדשות מתאימות מבחינת המספר של הצילינדר.

נהיגה היא פעולה שמשלבת בין כל החושים, אך אין ספק שחוש הראייה הוא החשוב ביותר. אנשים צריכים להיות מודעים לסביבה, לראות גם לרחוק וגם מקרוב, ולהיות ערים גם למה שמתרחש מסביבם. יש חשיבות עליונה לבדיקה איכותית, שרק דרכה אפשר לזהות אם יש בעיות שימנעו מכם לעלות על הכביש. אף אחד לא רוצה נהגים לא כשירים על הכביש, אשר יסכנו את עצמם ואת משפחתם וכמובן, אשר מסכנים את הסביבה שלהם.

אנחנו כאן בשבילכם
p

נשמח לענות לכל שאלה ולספק לכם שירות לקוחות מהיר, מקצועי וידידותי. אנא צרו קשר או מלאו פרטים בטופס ואנו נדאג לחזור אליכם בהקדם האפשרי.

סניף הרצליה פיתוח

טלפון 09-8787030

פקס 09-8809589

מייל info@opticaladvance.co.il

כתובת המנופים 15, הרצליה פיתוח

 

סניף תל אביב – כיכר המדינה

טלפון 03-9748559

פקס 03-9740493

מייל telaviv@opticaladvance.co.il