אופטיקל אדוונס | מותגי משקפי ראיה | משקפי ראייה גברים | משקפי ראיה נשים
488
rtl,page-template-default,page,page-id-488,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,qode_popup_menu_text_scaledown,footer_responsive_adv,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-10.1,wpb-js-composer js-comp-ver-5.0.1,vc_responsive
 

משקפי ראיה לגברים ונשים

הצורך במשקפי ראיה אצל גברים ונשים מגיע בסופו של דבר אל מרבית האנשים. איכות הראיה נפגעת עם מותגי משקפי ראיההשנים ויש צורך לעבור להיעזר בעזרים חיצוניים על מנת להצליח לראות טוב יותר כשנוהגים, כשקוראים או שסתם גולשים באינטרנט מול המחשב. בפני אנשים עומדות שלוש אופציות מרכזיות – ביצוע ניתוח בקרנית, שימוש בעדשות ראיה או מעבר להרכבה של משקפי ראיה.

מבין שלושת הדרכים, הדרך הבטוחה, הזולה והפשוטה ביותר היא כמובן קניית משקפי ראיה טובים ונוחים, אשר יעשו את העבודה לאורך זמן. מכיוון שהצורך להרכיב את משקפי הראיה הוא כמעט תמידי, אזי שהם הפכו עם השנים גם לאלמנט עיצובי ואופנתי במיוחד כשמדובר על מותגי משקפי ראיה. כיום יש מגוון עצום של משקפי ראיה נשים וכן של משקפי ראייה גברים אשר יעשו את העבודה מבחינה פונקציונאלית, אך יהיו גם יפים ויחמיאו למי שמרכיב אותם.

משקפי ראיה צריכים להתאים ספציפית למשתמש ולכן, לפני כל רכישה, צריכה להתבצע בדיקת ראייה שתגדיר את גודל המספר והצילינדר. המטרה היא לאפשר לאנשים לראות טוב גם מקרוב וגם מרחוק, ויש כמה דרכים לעשות זאת. בנוסף, יש אנשים שקונים משקפי שמש שהם גם משקפי ראייה, וגם שם צריך לבצע את ההתאמות הדרושות.

לא להתפשר במותגי משקפי ראיה

כאשר קונים משקפי ראייה לגברים או לנשים, שהם מוצר יקר וחשוב מאוד, אסור להתפשר ויש לקנות את הזוג הטוב ביותר. כאשר מחפשים אחר מותגי משקפי ראיה ניתן לראות כי יש כמה מותגים שהם יוצאי דופן ועדיפים על פני המתחרים. מותגים כמו ג'ימי צ'ו, גארט לייט ובארטון פריירה הם מותגי על ששמים דגש הן על הפן הפונקציונאלי טכני של המשקפיים והן על הפן העיצובי.

התאמה של משקפיים לפנים היא גם כן מאוד אינדיבידואלית. יש אנשים עם צורות שונות של פנים וידוע כי יש אנשים שנראים טוב עם משקפיים עם מסגרת קטנה ואחרים שמתאימה להם רק מסגרת גדולה, הכל בהתאם לצורה של הפנים והראש. אצלנו באופטיקל אדוונס תוכלו ליהנות ממשקפי ראיה לנשים ולגברים של מותגי משקפי ראיה הגדולים בעולם.

אנחנו כאן בשבילכם
p

נשמח לענות לכל שאלה ולספק לכם שירות לקוחות מהיר, מקצועי וידידותי. אנא צרו קשר או מלאו פרטים בטופס ואנו נדאג לחזור אליכם בהקדם האפשרי.

סניף הרצליה פיתוח

טלפון 09-8787030

פקס 09-8809589

מייל info@opticaladvance.co.il

כתובת המנופים 15, הרצליה פיתוח

 

סניף תל אביב – כיכר המדינה

טלפון 03-9748559

פקס 03-9740493

מייל telaviv@opticaladvance.co.il